zavřít

Mafia - další informace

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Gamespot strávil několik dní ve firmě Illusion Softworks, aby okoukl jejich hru Mafia, přičemž tyto poznatky nám teď přinese rozdělené do několika dnů.

V dnešním prvním článku nás informuje o tom, že jako hlavní hrdina Tommy budete pracovat pro mafiánského bosse Dona Salieriho. Dále se dozvíme, že na nás čeká 20 misí, že se Tommy bude muset mít na pozoru před odhalením apod. Gamespot k článku přiložil 6 nových obrázků, ale myslím si, že vám bude bohatě stačit i naše velká galerie. Uvidíme, co nám přiblíží zítřejší pokračování.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.