M.A.C.H. Modified Air Combat Heroes pro PSP
zdroj: tisková zpráva

M.A.C.H. Modified Air Combat Heroes pro PSP

6. 1. 2007 16:16 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

V dílnách britských Kuju Entertainment vzniká další letecká arkáda pro handheld PSP s předlouhým názvem M.A.C.H.: Modified Air Combat Heroes.

Na evropském trhu ji na jaře vydají Vivendi Games a bude zajímavé sledovat, nakolik kvalitní tahle akce bude oproti předchozímu PSP počinu ze série Ace Combat. Každopádně ve zde anoncovaném M.A.C.H.u nás tvůrci zavedou do relativně blízké budoucnosti, v níž se vyskytují letecké síly bez lidských posádek, pročež dochází k odstavení tradičních letadel a jejich pilotů. Po pár dalších letech se však právě tahle letadla objevují na černém trhu a s nimi vstupují do hry také bývalí piloti. Ovšem nově vzniknuvší ilegální prostředí a komunita může být nečekaně tvrdá, neboli čekají vás časté boje s konkurencí, skrze které si musíte vydobýt slávu a uznání! Ocitnete se tady ve specifickém světě pilotů-veteránů, co se snaží sami sobě dokázat, že nepatří do starého železa…

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Vítězstvím nad vašimi soky postupujete výše v ranku a co hlavně, odemykáte si další díly pro vylepšení vašeho letadla, za což si samozřejmě musíte připlatit. Avizovaný upgrade umožňuje kupř. navýšení rychlosti, zlepšení manévrovatelnosti a pochopitelně výzbroje. Tvůrci hovoří o 180 možných konfiguracích pro zde dostupných 11 letadel. S těmi pak můžete vylétnout do oblak např. v režimu Arcade, kde vás čeká okamžitá akce. Nebo v režimu Career, kde můžete participovat v různých a postupně stále obtížnějších turnajových kláních, v nichž se na vaše konto mohou přisypat nějaké ty peníze, stejně jako stroj vámi poraženého protivníka. A v neposledku nechybí ani lokální multiplayer, ve kterém je nachystán adrenalinový deathmatch pro osm lidí naráz a tady také skrze funkci Game Sharing (zkrátka stačí jedna kopie hry:o) V Japonsku, kde se M.A.C.H. objeví koncem měsíce ledna, se dočkal poměrně vřelého přijetí od Famitsu, kde jej ocejchovali statusem "ultimátní soutěžní bojování".
zdroj: ToTheGame

mart

Nejnovější články