zavřít

LucasArts ohlásili Sam & Max 2 pro PC

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Klasická a velmi oblíbená humorná adventura z roku 1993 - Sam & Max: Hit the Road - bude mít skutečně pokračování pro PC.

Je to skoro k nevíře, ale je to tak. Oznámili to dnes touto tiskovou zprávou LucasArts, kteří stojí také za úspěšným vydáním původní hry. Nové dílko je založeno na komiksech s názvem Freelance Police, vytvořených Stevem Purcellem.

Další díl Sam & Max byl už vloni ohlášen pouze pro Xbox, ale vývojářská společnost Infinite Machine zkrachovala začátkem srpna kvůli nedostatečným prodejním výsledkům jejich akční hry New Legends. Nyní tedy rozpracovaný projekt převzali přímo LucasArts, ale jeho vývoj bude naštěstí stále řídit Michael Stemmle, který se podílel i na vzniku původního Sam & Maxe. Ke shledání se starými dobrými přáteli - ukecaným psíkem a hyperaktivním králíkem, sice nedojde dříve než v prvním čtvrtletí roku 2004, ale už nyní se alespoň můžete začít těšit na spoustu dobrodružství, šíleností, donkichotské mise, nervy-cuchající akci i různá puzzle, která rozžhaví vaše mozkové závity.

Vedle Full Throttle 2 se tedy LucasArts začínají naplno vracet ke klasickým adventurám, které je kdysi nejvíce proslavily, a to je pro nás hráče jen dobře.

zdroj: PR

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.