zavřít

Lovecký Duke Nukem zrušen

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O hře Duke Nukem: Endangered Species, kterou 3D Realms ohlásili někdy na jaře tohoto roku, jste možná ani neslyšeli a tak Vás nejpíš ani moc nepřekvapí, že hra byla zrušena (viz tato zprávička od Scotta Millera z 3D Realms na PlanetCrap).

Není to žádná tragická událost, protože se mělo jednat o akční loveckou hru, tedy žánr, který nepatří k nejoblíbenějším (když nepočítám Američany, kteří maji pro lovecké hry zvláštní úchylku). Přece jen většinu z nás zajímá více Duke Nukem Forever, který snad už příští rok konečně vyjde, a to i s podporou botů (info).
zdroj: GameGuru

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.