zavřít

Lovcem teroristů ve střílečce Terror Hunter

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Buka Entertainment na letošním ECTS představí vedle dalších her také nový akční simulátor s názvem Terror Hunter.

I z něho vám dnes přinášíme balíček nových obrázků. Hrou, která má být kombinací 3D akce a simulátoru helikoptéry, se zabývá vývojový tým G5 (známý díky podobné střílečce Red Shark), který by ji měl dokončit tak, aby mohla být vydána na konci příštího roku.


nové obrázkykompletní galerie

I titul této hry leccos napovídá o tom, čeho se bude hra jako taková týkat. Teroristé, jejichž denní chlebem se stalo zabíjení všeho živého a také obchodování s drogami, jsou všeobecně odsuzovaným a zatracovaným zlem tohoto světa a vaším úkolem coby člena úderné letecké jednotky Spojených národů bude - všechny je zlikvidovat. Budete mít k tomu k dispozici helikoptéru. Čekají vás čtyři mise na čtyřech nejžhavějších místech světa - Karibik, Východní Evropa, Jiho-východní Asie a Střední Východ. K naplnění nelineárně strukturovaných misí pomohou vám a vašim jednotkám spolehlivé a osvědčené zbraně. V průběhu hry se navíc mohou jednotlivé cíle mise měnit anebo být zcela zrušeny. Chybět nebude ani multiplayer.
zdroj: Buka

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.