zavřít

Lost World Returns na CryEngine 3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dinosauří střílečka coby totální konverze Crysis 2. + OBRÁZKY, VIDEO

Autoři dinosauřího módu The Lost World Returns, původně zamýšleného pro CryEngine 2, se po měsících mlčení znovu přihlásili o slovo. Spolu s novými obrázky totiž o známili, že hra již nevzniká coby nadstavba původního Crysis, nýbrž že se jí rozhodli datovat a směřovat spolu s vývojovým cyklem Crysis 2 (= což ale prakticky znamená asi jen to, že potřebují víc času).


Tím pádem se hru samozřejmě rozhodli přeportovat i na nový CryEngine 3, což bude mít jistě patrný dopad na grafickou stránku hry. Následující čerstvě vydané video nicméně pochází ještě ze "starého" Lost World, tedy toho, který měl bežet na CryEngine 2:


Lost World - trailer z CryEngine 2

Mód Lost World pro Crysis 2 zatím nemá stanovené datum vydání - více na oficiálním webu.
zdroj: PC Games

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.