zavřít

Light in Darkness - koktejl žánrů

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Čím dál častěji nacházejí vývojáři zálibu v žánrově komplexních hrách.

Vyrobit titul kombinující několik žánrů totiž musí být pro mnohé z nich obrovskou výzvou. Velkou dávku sebevědomí musí proto mít i francouzská společnost Level of Detail Software (tvořena mj. i bývalými členy Delphine Software - Another World, Flashback), která v současnosti pracuje na novém 3D projektu - koktejlu 3 herních stylů - s názvem Light in the Darkness. Kdy bude hra hotova a kdo ji bude vydávat zatím není jasné, v naší galerii už ale můžete najít pár ukázek a artworků.


nové obrázkykompletní galerie

Light in the Darkness má být kombinací bojovky, platformovky a RPG. Herní svět slučuje asijský i evropský styl fantasy. Proti sobě v něm budou stát lidé a magické kreatury všeho druhu. Hlavní hrdinové zde budou až čtyři, to podle toho, zda budete hrát hru sami nebo jako multiplayer s přáteli přes LAN nebo Internet. Vývojáři slibují jednoduché ovládání a přizpůsobitelnou umělou inteligenci.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.