zavřít

Letecký simulátor Tom Clancy's H.A.W.X.

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak ne nový Ghost Recon, ale lákalo se na znovupředstavená letadla, dříve Air Combat. + TRAILER

Čtveřice vojáků Ghost utíká tankové palbě městem a kapitán Mitchell se dožaduje letecké podpory: tu sice stíhá raketa vypálená ze SAM, ale pilot se úhybným manévrem střely zbaví, zaměří tanky na mostě a je vymalováno.

Zkrátka, zase jsme se jednou nechali nachytat a za tajemnou flashovou animací od UbiSoftu skutečně nebylo oznámení nového Ghost Reconu, ale odkrytí již vloni v srpnu oznámeného leteckého simulátoru s kódovým označením Tom Clancy's Air Combat. Oficiální název hry zní Tom Clancy's H.A.W.X. a zasazena bude do roku 2012, kdy soukromé žoldácké armády získávají na síle a hrozí novým globálním konfliktem. Tomu budete čelit v dohromady více než 50 stíhačkách.


Tom Clancy's H.A.W.X. debut trailer

Aby byla iluze dokonalá i pro méně talentované piloty či nováčky, přišlo bukurešťské studio UbiSoftu se systémem Enhanced Reality System (ERS). V něm budou obsaženy radary, detekce cílených střel, ochrana proti pádu letounu, přehled nad mírou poškození, taktická mapa, trajektorie střel a také možnost udílet příkazy ostatním pilotům ve skupině. Zapnete-li si plnou asistenci, budete během hraní zcela v klidu (asi jako s asistenty u závodních her). Zkušené matadory však jistě bude lékat zkusit, kolik z těchto opatření skutečně potřebují.

Součástí hry má být i kooperativní kampaň pro čtyři hráče s možností kdykoliv se připojit/odpojit a dále slibný mód Versus pro 16 hráčů, zápasících o body potřebné k zpřístupnění nových zbraní.

Tom Clancy's H.A.W.X. vyjde na podzim pro PC, X360 a PS3 - více v loňském oznámení.
zdroj: IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.