LEGO Rock Band oficiálně
zdroj: Tisková zpráva

LEGO Rock Band oficiálně

21. 4. 2009 20:20 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Hudební titul chce nabídnout zábavu a humor jakékoli věkové skupině hráčů.

Do rodiny hudební série Rock Band o Vánocích letošního roku přibude další díl, v němž budou vystupovat postavičky sestavené ze stavebnice LEGA. Máte se těšit na zajímavě pojatý titul, jež by měl podle slov autorů nabízet zábavu a humor pro jakoukoli věkovou skupinu hráčů. Budete si moci vytvořit vlastní LEGO Rock Band styl a rozsáhle upravovat členy své kapely. Mezi to mj. patří změna vašeho avataru, manažera, posádky a pódia, na kterém budete vystupovat.

Obrázek zdroj: Tisková zpráva Obrázek zdroj: Tisková zpráva

Atmosféru budete nasávat na koncertech, které se uskuteční v místních klubech, na stadionu či na smyšlených místech, kde se meze fantazie vývojářů opravdu nekladou. Songy budou hitparádové i klasické, včetně Blur - Song 2, Carl Douglas - Kung Fu Fighting, Europe - The Final Countdown, Good Charlotte - Boys and Girls a Pink - So What. Pakliže již patříte mezi majitele nějakých nástrojů Rock Band her, tak si je schovejte, poněvadž LEGO Rock Band je bude podporovat.

LEGO Rock Band připravuje vývojářské studio TT Games (celou sérii LEGO her: Batman, Indiana Jones a Star Wars) a Harmonix (série Rock Band, resp. starší díly Guitar Hero) ve spolupráci s distributorem Warner Bros. pro Xbox 360, PS3, Wii a NDS.
zdroj: PR

miky

Nejnovější články