LEGO MMO = LEGO Universe
zdroj: tisková zpráva

LEGO MMO = LEGO Universe

8. 6. 2007 23:23 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

O tom, že se Lego Group společně s vývojáři z NetDevil pustila do vývoje masivně multiplayerové hry s motivem stavebnice LEGO, jsme vás již informovali letos v březnu.

Teprve včera však došlo k oficiálnímu odhalení názvu projektu. Od této chvíle tedy víme, že máme co do činění s LEGO Universe. Lego Group ve své tiskové zprávě dále uvádí, že se spuštěním hry, která má být případně i vhodnou alternativou jiných masivně multiplayerových titulů pro dětské publikum (to ovšem neznamená, že je zaměřena na dětské publikum, cílovou skupinou jsou příznivci Lega všeho věku), počítá ve čtvrtém čtvrtletí příštího roku.

Vzhledem k tomu, že bude proces vývoje ještě nějakou dobu trvat, neprozradila Lego Group o náplni hry žádné velké podrobnosti. Víme jen, že si hráči budou moci své postavičky sami sestavit a upravit, a že s nimi pak budou prozkoumávat herní svět, kde se to má hemžit spoustou dalších figurek. Tiskovka také říká, že se tyto postavičky mají rozvíjet. Zdá se, že to bude hodně postavené na sociální interakci, kreativitě, budování (podle některých náznaků by přímo mělo jít sestavovat objekty z kostiček stavebnice) a spolupráci v rámci komunit. V každém případě se to jeví jako hra, která by mohla zaujmout všechny, kdo propadli kouzlu stavebnice LEGO.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články