zavřít

Legendární astronaut Perry Rhodan ve hře

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nový trailer ukazuje vysoce kvalitní filmečky z německé sci-fi adventury. Že neznáte Perryho Rhodana?

3000 let po přistání legendárního astronauta na Měsíci a setkání s vesmírnými cestovali Arkonidy se planety daly do pohybu a v chystané adventuře Perry Rhodan se v roli tohoto stejnojmenného vesmírného dobrodruha pokusíte rozřešit události, které by mohly zapříčinit zkázu lidstva. Perryho přítelkyni Mondru Diamond unesli mimozemští roboti, nejspíš kvůli jejímu chystanému odhalení mytické rasy tajemných vesmírných andělů. Na cestě za její záchranou Perry navštíví Institut robotiky i centrum veškerého vědeckého vývoje v galaxii, slavnou Waringerovu akademii.


Perry Rhodan trailer

Tak lze shrnout zápletku chystané third-person adventury od německých Braingame. Tato tzv. rodokapsová sci-fi se i ve světě těší značné popularitě: ostatně, v letech 1995-2002 a pak znovu od předminulého roku vychází její sešitová řada i v České republice. Navzdory tomu si vývojáři nechávají bližší informace pro sebe a kromě několika střípků informací (o padesátce animovaných filmečků či pěti obtížnostních úrovních) toho dosud příliš neprozradili. Náš první dojem z nového anglického traileru je přesto minimálně slušný.

Perry Rhodan pro PC vyjde v Německu již koncem února, anglická verze pro zbytek světa bude následovat 4. dubna - více na homepage nebo v našem předchozím článku.
zdroj: VE3D, homepage

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.