zavřít

Laser Squad Nemesis - X-COM po emailu

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stranou zájmu médií dokončují Codo Games taktickou hru Laser Squad Nemesis, která je pozoruhodná hned několika věcmi.

Jednak na ní pracují lidé z Mythos Games, kteří v roce 1994 spáchali veleúspěšné dva díly UFO: Enemy Unknown a X-COM: Terror from the Deep. I samotný název může být pamětníkům něčím povědomý, jedná se totiž o předělávku klasické tahové strategie Laser Squad z Amigy & ZX Spectra. No a poslední zajímavostí ohledně Laser Squad Nemesis je fakt, že tuto hru si zahrajete výhradně přes e-mail. Tomu bude trochu přizpůsoben tahový systém, kdy jednoduše dokončíte tah, zadáte adresu a stisknete tlačítko "send e-mail". Z toho plyne, že se bude jednat také o hru multiplayerovou, v níž budou vašimi soupeři živí lidé. Ti budou třeba na druhém konci drátu čekat, až jim centrální server pošle Váš tah a podle toho se pak zařídí. Dále Laser Squad Nemesis nabídne možnost volby ze tří ras/frakcí (vesmírná marina, droidi a vetřelci), velké množství map a scénářů plus ligový systém pro hráče ze všech koutů světa.


další nové obrázky

Na oficiálních stránkách hry před pár dny přibyla možnost přihlásit se do betatestu. Plná verze Laser Squad Nemesis by měla být k dispozici ke stažení někdy koncem roku nebo začátkem toho příštího.
zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.