zavřít

Lara na lodi v Tomb Raider Underworld

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vedle obrázků zrekapitulujeme klady a zápory z první zahraniční recenze. + WALLPAPERY & KDY BUDE DEMO?

V našem zpravodajství se pomalu loučíme s dalším potenciálním hitem podzimu, Tomb Raider Underworld, z nějž tu máme sadu nejnovějších obrázků z mexické džungle i plavby na lodi:


Hra již obdržela první hodnocení od britského Playstation magazínu, který použil 8/10 a tvrdí, že po stránce zážitku a řešení jednotlivých puzzlů je hra prostě ohromující. Naopak systém soubojů a umělá inteligence protivníka na tom prý jsou podstatně hůř, což naznačily již dojmy z GC. A rozmrzí prý i občasná nevyváženost levelů, jako např. v jedné scéně, kdy asi hodinu pouze a jenom zabíjíte. Výsledný verdikt ale pro Laru vyznívá i tak příznivě. Pro její zaryté fanoušky a obdivovatele trojice wallpaperů s hrdinkou v různých oblečcích:Autoři také konečně stanovili termín vydání hratelné demoverze (pro X360 a PC): ta by měla být uvolněna někdy během úterního dopoledne a obsáhne prý část již mnohokrát protěžované úvodní úrovně v Thajsku. Plný Tomb Raider Underworld vyjde 21. listopadu pro všechny platformy, PC verze u nás s českými titulky od Cenegy Czech - více v dalších článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Individuální obtížnost Tomb Raider Underworld  [2.10.2008 13:13 - campercz]
Tomb Raider Underworld nabírá rychlost  [21.9.2008 14:14 - levis]
Mexický level z Tomb Raider Underworld  [8.9.2008 15:15 - jd]
zdroj: OPM UK, IGN, Jeuxvideo, PCGH

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.