zavřít

Kyberpunková adventura Dilemma 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Co dělat, když se zrána probudíte na oběžné dráze nad Marsem?

Ze stagnujícího žánru adventur se již před lety stala deviza sice komerčně méně úspěšnějších, ale periodicky prodávaných titulů. A tradici pomáhá významnou měrou udržovat i ruský vydavatel Akella, který na letošní září chystá kyberpunkovou adventuru Dilemma 2. Její hrdina se na začátku probudí kdesi v kapsuli na oběžné dráze Marsu a nedovede si na nic vzpomenout: ani kdo je, ani proč a jak se odsud dostat.

Teprve po přistání na planetě zjistí, že místní kolonie je překvapivě opuštěná a také zruinovaná. A že při lidském snažení dopátrat se deliria, jakési záhadné místní látky, zřejmě dělníci přišli do styku s vyšším druhem bytosti. Ale jak to v podobných případech bývá, abyste záhadě přišli na kloub, bude třeba zapomenout na Red Faction si vzpomenout na vlastní minulost.. apod zapeklitosti. Nic bližšího se o hře neví. Tedy kromě toho, že se v ní má objevit patnáct postav, zhruba čtyři odlišné fáze hry, spousta miniher a puzzlů a obecně vše, co v hrách tohoto druhu již léta bývá přítomno.


Dilemma 2 pro PC v Rusku vyjde ještě tento měsíc.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.