zavřít

Křižáci a Stronghold: Crusader

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Populární a podle mého názoru velice pěkně provedená strategie/simulace z období středověku - Stronghold se chystá na na další výstup v podobě druhého pokračování s názvem Stronghold: Crusader.

Oznámily to dnes společnosti Gathering of Developers/Take Two Interactive Software (vydavatel) a FireFly Studios (tvůrce hry).


další nové obrázky

Stronghold: Crusader Vás tentokrát povede během čtyřech kampaní do zemí Arabského světa proslulých nesmírnou odvahou svých bojovníků a jejich hrůzostrašnou výzbrojí, a nechá Vás zažít hrdinné bitvy historických Křižáckých výprav 11. a 12. století. Hráč bude mít za úkol postavit a bránit středověkou pouštní pevnost se všemi dostupnými prostředky a pustit se taktéž do obléhání nebojácných nepřátel. Ať budete stát na straně evropských šlechticů v čele s Richardem Lvím Srdcem nebo arabských válečníků vedených Saladinem - Sultánem ze Sýrie, Vaším cílem se stane podmanění drsné krajiny.

Pro ty, co se již nyní na Stronghold: Crusader těší, máme k dispozici čtyři první a skutečně dobře vyhlížející obrázky. Podle oficiálního prohlášení by se tato hra měla objevit ještě během letošního léta.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.