zavřít

Krásná a nebezpečná Nina: Agent Chronicles

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Polská společnost Lemon Interactive a vývojový tým, který má za sebou například adventuru s názvem Schizm, Detalion, oznámili, že spolupracují na novém adventurním projektu, který ponese název Nina: Agent Chronicles.

Slovo Nina není zkratkou žádné tajné organizace bojující za pořádek v nějakém ohroženém městě; Nina je jméno hlavní hrdinky - krásné ale nebezpečné ženy, která je z části podobná Cate Archerové z No One Lives Forever a z části také kultovní Laře Croftové.


další nové obrázky

Akční adventura ze třetího pohledu, Nina: Agent Chronicles, poběží na Lithtech enginu, tedy na stejné technologii, kterou užíval například Alien vs. Predator. Autorem příběhu je známý polský spisovatel sci-fi Konrad Lewandowski a stejně jako Lara Croft, také Nina má svůj reálný vzor v podobě polské top modelky Izy Czarnecke. Podle prvních informací, které máme, by se Nina: Agent Chronicles měla vydat už na podzim 2002.
zdroj: Avault

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.