zavřít

Korean Combat Pilot , Harrier Jump Jet

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před časem se objevily dva zajímavé komerční add-ony do simulátoru MS Combat Flight Simulator zaměřující se na trošku opomíjené světové konflikty a letadla v nich použitá.

Oba má na svědomí firma Just Flight, která se specializuje na rozsáhlé addony pro MS Flight Simulator a Combat Flight Simulator.
První s názvem Korean Combat Pilot se odehrává nad Koreou 1950-53 ve formě dvou kampaní a dvaceti misí. K letu se nabízí celkem 14 letounů, kromě obligátních MIG 15, F-86 Sabre, F-80 Shooting Star, třeba také Il 2, B-29 nebo Bell-47 (MASH vrtulník). Zajímavé se jeví srovnání zpracování scenérie Korejského poloostrova se simem Falcon 4.0, který se odehrává tamtéž. Americké námořnictvo je přítomno s dvěmi letadlovými loděmi a odpovídajícími palubními letouny.

Druhý add-on Harrier Jump Jet prezentuje 17 verzí letounu Harrier různých států. Nejzajímavější na celém add-onu je detailní zpracování Falklandského konfliktu 1982 mezi Argentinou a Velkou Británií. Množství létatelných strojů se tak rozrůstá o letadla použitá Argentinci, ale bez Super Etendardu. Samozřejmostí jsou operace z letadlové lodi.
Bohužel zásadním nedostatkem těchto add-onů je jejich cena přibližující se ceně samotného FS2000 nebo CFS2.

tcraven

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.