Kooperace v Clive Barker Jericho
zdroj: tisková zpráva

Kooperace v Clive Barker Jericho

13. 6. 2007 18:18 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Tahle drsná a hororová first-person akce, mající mít silně multiplatformové kontury (PC, PS3, Xbox 360), nabídne pohled na tým hodně speciálních bojovníků proti dávnému zlu, označených jako Jericho.

O čemž si ostatně můžete přečíst v dřívějších zprávách na toto téma. Sympatický taktický podtext téhle střílečky spočívá v momentu, že se mezi jednotlivými členy týmu bude možné přepínat a řešit následně situaci v obraze skrze jejich unikátní dispozice. A také půjde kooperovat s ostatními, čemuž se děje na základě tří základních povelů typu Hold Here, Move Forward, Form Up. Takže se převtělíte např. do snipera, se kterým vystoupáte na nějakou vyvýšeninu, odkud bude mít dobrý přehled, a zanecháte jej tam s tím, že vám bude krýt zadek. Sic je pravdou, že speciální atributy každého ze sedmi ústředních protagonistů tvořících tým nelze ovládat na dálku, musíte být vždy v kůži té které postavy, ale údajně se všichni zúčastnění dokáží inteligentně angažovat sami, dle momentální situace!

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Přepínání mezi jednotlivými bojovníky se děje za pomoci dvou tlačítek a celý výše popisovaný systém má být kromobyčejně vstřícný. Přičemž nějaké komplikace ve smyslu obtížnějšího ovládání nečekejte ani s postupujícím herním časem, v němž se dočkáte užitečné alternativy společných ataků vámi vybraných jedinců, kde dochází k zajímavému kombinování jejich schopností. Buttony na vaše gamepadu se dostanou ke slovu i během specifických interaktivních sekvencí, v nichž musíte stisknout příslušná tlačítka dle nápovědy na obrazovce kupř. pro zbavení se potíží, nepřítele, co se vám dostal příliš k tělu. Uvedené se má dít i během předpřipravených a obvykle nehratelných scén, takže rozhodně se tady nevyplatí pokládat ovladač. Závěrem snad ještě zmínka, že vás čekají i puzzle - tak trochu ve stylu báječné herní vzpomínky z minulosti jménem Lost Vikings, kdy bude platit, že ten udělá to, ten zase tohle a všichni dohromady udělají moc. Ehm. Rozumíme si, že?:)
zdroj: IGN

mart

Nejnovější články