zavřít

Konzolový Far Cry Instincts

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S oceněním akční hra roku 2004 se projekt Far Cry z PC předělává i pro konzole, přičemž po vleklém vývoji a několika odkladech by se měl na podzim objevit na platformě Xbox (a pravděpodobně i PS2).

Opětovně vás čekají - jakožto hlavního hrdinu Jacka Carvera - otevřené a členité úrovně z tropických ostrovů s různými způsoby, kterak se vypořádat s ozbrojenými nepřátelskými složkami. Vedle využití známých dopravních prostředků (vznášedlo, člun, vůz s kulometem), interakce prostředí a realistických zbraní se máte nově dočkat i pokládání pastí (jako jsou kupř. nášlapné miny).


V průběhu hraní se navíc mají vyvíjet vaše vlastnosti, jako je zrak, síla a rychlost a dokonce padlo info o možnosti stopovat oponenta podle jeho pachu (že by takový Dogs Life?:o), pročež se připomínají vděčné stealth manévry. Znovu však proti vám budou stát nepřátelé s mimořádnou AI, co mají reagovat na vaše počínání, koordinovat vlastní postup a volit různou taktiku boje. Vedle rozsáhlé singleplayerové kampaně se máte nadít pokrokového multiplayeru s editorem misí, jenž by mohl ještě dále zvednout kvalitu zde představené FPS.
zdroj: PR

martin

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.