zavřít

Konverze Skate It pro Wii

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Využije Balance Board z Wii Fit, pro herní simulaci jízdy na prkně jako dělaný. + OBRÁZKY, TRAILER

Kdo pravidelně sleduje aktuality, nemůže to pro něj být překvapení: oznámení Skate It pro Wii neboli přepracované verze loňského trháku SKATE od EA (8/10, recenze) totiž na internet uniklo již začátkem měsíce. Teprve dnes však o hře víme víc a máme-li na začátek vybrat to nejpodstatnější, pak určitě to, že bude podporovat Wii Balance Board, dodávaný s momentální jedničkou v prodejnosti Wii Fit. Ten je pro simulátor skateboardování jako dělaný, nicméně kdo nebude chtít zbytečně utrácet za pohybová cvičení, užije si Skate It pochopitelně i bez této propriety.


Ve hře nebude chybět nic, co proslavilo jejího next-gen předchůdce, tzn. realistické animace, fungující město, okamžitý replay, původní soundtrack i několik multiplayerových módů. V kariérní části budete pro změnu získávat sponzory, odemykat si nová prkna či oblečení a poprvé také cestovat po světě. Sami vývojáři ostatně říkají, že jim nejde jen o to, zasáhnout jiný segment trhu, ale udělat hru natolik dobrou, že by si ji pro Wii koupili i majitelé původního SKATE.

Základem bude převedený engine z původní hry se zachovaným fyzikálním modelem, animacemi i kamerou a speciálně upravený na míru Wii, aby běžel plynule na širokoúhlých obrazovkách v 480p. A proč Skate It? Onen předmět "it" totiž může být cokoliv, co vás napadne: koleje, převisy, rampy, ulice, hřiště..


Skate It teaser trailer

Skate It je ve vývoji od podzimu a vyjde ještě letos pro Wii od původních autorů Black Box za asistence montrealské pobočky EA. A také pro handheld DS, kteroužto verzi obstarají externě angličtí Exient - více o hře v předešlém zpravodajství.
zdroj: IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.