zavřít

Knižní RPG Paper Sorcerer nabízí stylovou grafiku a demo

iPad Android Windows MAC

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Možná si vzpomenete na jeden z nezávislých rozcestníků, mezi jinými zajímavými kousky bylo i něco, co se jmenovalo Paper Sorcerer. Hra, která zaujme spíše vizuálním zpracováním, než svým obsahem. V základu jde totiž o víceméně tradiční tahové RPG s partou, takže něco jako Wizardry nebo Might & Magic. Vtip je v tom, že vy jste kouzelník zavřený v knize, ze které se zřejmě na konci strastiplné cesty dostanete.

Proto ta hodně specifická grafika! Všechno vypadá tak trochu jako nákres z nějaké staré knihy, ale je to pěkné a neokoukané. Paper Sorcerer zkoušela, nakonec úspěšně, minulý rok prorazit na Kickstarteru. Tvůrci ze studia Ultra Runaway Games tehdy chtěli pouhých 5 tisíc dolarů, nakonec se jim podařilo vybrat něco málo přes 13 tisíc dolarů. To bylo loni. Teď je hra už krátce před vydáním a jestli chcete, můžete si ji klidně vyzkoušet.

Demo si můžete z oficiálního webu stáhnout, ale komu se nechce nic stahovat, můžete si ho na téže stránce vyzkoušet přímo v prohlížeči, stačí mít jen plugin unity web player. Plná hra vás pak vyjde na pět dolarů, takže žádná velká pálka. Do galerie jsme přidali několik nových obrázků a ve videích najdete dva nové kousky - jedno přímo z hraní, druhé je jen krátký trailer. Co se týče vydání, tak bychom se měli dočkat ještě tento měsíc, pokud to vývojáři stihnou.

...

Tagy: Indie akční RPG Kickstarter tahová crowdfunding

Zdroje: Ultra Runaway Games

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.