zavřít

Kingdom Under Fire II s dobýváním hradů

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Co znamená pojem MMOARTS v praxi a jak tu budou probíhat typicky středověké bitvy?

Blueside nedávno odkryli Kingdom Under Fire II neboli plnohodnotné pokračování KUF: The Crusaders, tentokrát však se zřetelem k online módu, díky němuž sami autoři hru nazývají MMOARTS (Massively Multiplayer Online Action RTS):

  • Opět zasazeno do středověku se zápasy hráčů 1vs1, 2vs2 a 3vs3.
  • Nová strana Encablossianů, které do zápasu mezi lidi a temnou legii přivede jejich vůdce Regnier.
  • Singleplayer tvořený boji o kontinent Bersia, kde si jednoduše zvolíte jednu ze stran a budete válčit, dokud neovládnete celé území.
  • Dodatečné rozšíření kampaně pro jednoho hráče pozdějšími updaty a plánovanými přídavky.
  • Stěžejní multiplayerová část hry zpoplatněná s rozšířeným dobyvatelským módem ze singlu: boje proti NPC, kultivace území, zakládání guild apod.
  • Realistické dobývání hradu se ztečí bran, lezením na žebříky, přistavováním útočných věží, katapulty, beranidly atd.
Kingdom Under Fire je v současnosti hotovo zhruba ze 40% a vyjde příští rok pro PC, X360 a PS3 - více v předchozích článcích.
zdroj: IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.