zavřít

Killzone 2 s jízdou v tanku

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nové preview stvrdilo přítomnost vozidel. + 10 OBRÁZKŮ

Poslední číslo časopisu EGM si vzalo na paškál playstationovskou akci Killzone 2, k níž je při objemu již vydaných informací těžko říct něco nového, přesto se mezi řádky objevilo zde přetisknuté doplňující info a také nové obrázky:

  • Druhý level vrcholící scénou, kdy na okraji helghanské metropole vsednete do tanku a snažíte se sundat nepřátelské vozidlo.
  • Vedle mnohokrát omílaného Arc Cannonu ještě jiné meteorologické zbraně protivníka.
  • Pro snažší rozeznávání veškerá technika nepřítele v černých, ďábelských barvách a z tmavého kovu.
  • Případná monotónnost obrázků prý způsobena tím, že všechny pochází z jediného levelu, v průběhu hry se ale dostane i na "přírodní krásy" Helghanu.
  • Stotřicetičlenný tým autorů, který se nebojí si říct o pomoc vývojářům Resistance 2 nebo God of War, nebo si přibrat externí členy cambridgského studia Sony.
  • Odklad vydání způsobený ani ne tak potřebou hru dodělat jako spíš tím, že jde o nejvhodnější termín z hlediska marketingu.
Killzone 2 vyjde v únoru 2009 pro PS3 - více v našem nedávném preview.
zdroj: EGM

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.