zavřít

Kastagore - nové RPG z Dánska

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na obzoru se rýsuje nové 3D RPGéčko z third-person pohledu.

Jeho název je Kastagore a je to první dílo zatím neznámé dánské společnosti Pentagang, jež je tvořena skupinou hardcorových hráčů, kteří se prostě jednoho krásného dne rozhodli, že se pustí do tvorby počítačových her. Hra Vás zavede do úžasného fantasy světa plného nebezpečí, ukrytých pokladů a prastarých tajemství, který dostal název Prisenti. V těle Ravina - mladíka, který se snaží hledat odpovědi na otázky týkající se jeho krutého a zlého dětsví, se vydáte na cestu dávno zapomenutými kobkami, kde se střetnete s mnoha nestvůrami.

Na Kastagore pracují jeho tvůrci od října 2000 a před pár dny konečně spustili svou oficiální stránku, kde se snaží sebe i své dílo představit (i když zatím bez in-game screenshotů). Datum vydání je stále ještě ve hvězdách a tak se zatím Pentagang zaměřil především na dokončení dema (což by chtěli stihnout do konce tohoto roku), které by mohlo být představeno potenciálním vydavatelům.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.