Kaskadérské parádičky v závodech Pure
zdroj: tisková zpráva

Kaskadérské parádičky v závodech Pure

18. 5. 2008 15:15 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Po skoku z převisu si během patnáctivteřinového letu vychutnáte volný pád a ještě předvedete nějaké triky.

Ještě než si zblízka prohlédneme nejnovější dílko autorů MotoGP, upozornění pro všechny příznivce simulací: ač povahou čistě závodní hra, Pure bude mít k realismu daleko. Vývojáři se totiž rozhodli soustředit čistě na zábavu a nedělá jim problém vás nechat skočit z kilometrového převisu, abyste si během patnáctivteřinového letu vychutnali rychlost pádu a ještě meli dost času provést s vozem nějaké parádičky.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Právě kolem triků se totiž bude Pure točit. Ostatně to dává smysl, když ve všem ostatním připomene obyčejné závody. Sedmero lokací po světě, z nichž na každé najdete mezi třemi a šesti tratěmi (celkem něco okolo padesáti závodů). V sólo módu i online si je budete moci projet buďto zcela klasicky - kdo dojede první, vyhrává - nebo coby rychlostní měření na zúžené trati, navíc napěchované viditelně větším počtem závodníků.

Hlavní předností hry však bude mód Freestyle, v němž vyhraje hráč s nejvíce získanými body. Za každý předvedený trik se vám zvýší ukazatel nitra - buďto jej hned použijete a na chvíli vůz zrychlíte, nebo pojedete dál normální rychlostí a budete zkoušet další triky, až nakonec nitro přeteče a vy postoupíte na vyšší úroveň. Sice to bude za cenu toho, že vás ostatní závodníci o pár vteřin předjedou, ale za vaši trpělivost budete odměněni sadou zbrusu nových triků, mezi nimiž ten vrcholný dovolí používat nitro a ihned ukazatel zase po okraj doplnit. K této schopnosti se však dostanete až koncem závodů, kdy už bude jen a jen na vás, zda na poslední chvíli získanou výhodu stačíte využít a rychle dohnat soupeře.

Pure vyjde pro PC, X360 a PS3 (všechny verze budou co do obsahu a vlastností shodné) letos na podzim pod Disney - více v předešlém zpravodajství.
zdroj: IGN, VE

levis

Nejnovější články