zavřít

Kancelář ze Sam & Max 2: Freelance Police

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Únorové číslo amerického časopisu PC Gamer se bude moci pochlubit mj.

i článkem věnovaným návratu slavné dvojky detektivů ve hře Sam & Max: Freelance Police. K tomuto odhalení došlo v diskusním fóru na stránkách serveru AdventureGamers. Jak už se stalo zvykem, vždy se najde nějaký dobrodinec, který stránky (v tomto případě stránku) časopisu naskenuje a věnuje široké veřejnosti připojené k internetu. A tak i my vám nyní můžeme ukázat, i když ne zrovna v extra kvalitě, kancelář obou aktérů. Je to po dlouhé době první obrázek a to, co máte možnost vidět vpravo od tohoto textu, je jeho plná velikost.

Pokud o postavách Sam a Max slyšíte prvně, pak byste měli vědět, že se toto duo proslavilo už před více než 10 lety, v roce 1993, ve hře Sam & Max: Hit the Road. Oba hrdinové mají kořeny ve zvířecí říši. Sam je pes a Max má asi nejblíže králíkovi, alespoň podle uší, jeho zuby však vypadají jako zuby dravé šelmy. S&M: Freelance Police je LucasArts prezentována jako komediální 3D adventura. Legrace byste si tedy měli užít s aktéry dost. Mělo by přitom jít o takový ten styl absurdního humoru.

Hra prý v současné době obsahuje 19 miniher. Dvě třetiny jich vyplývá přímo ze samotných případů Sama a Maxe. Většinu miniher si po odemknutí budete moci znovu zahrát (navíc ještě s dalšími levely a power-upy) díky čemusi, co se nazývá Gytko - hyper-vnímavý techno-organismus nacházející se v Samově kapse. Poté, co se dostane do obchodů krabicová verze titulu, tvůrci plánují přidat ještě nějaký bonusový obsah, což mají být jak nové power-upy a minihry, tak možná i nějaké další interaktivní případy ke stažení. Však prý uvidíte... Jen ještě dodám, že by hra měla vyjít letos na jaře.

zdroj: AGforum

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.