zavřít

Kamikaze letouny v Battlestations Pacific

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mix námořního simulátoru a strategie přidá japonské sebevrahy nebo raketové letouny. + TRAILER

Mix námořního simulátoru a letecké arkády v podobě Battlestations: Pacific nabídne oproti svému předchůdci především japonskou kampaň, s níž hra nabídne celkem osmadvacet misí. Flotilu země vycházejícího slunce přitom povedete od útoku na Pearl Harbor až do konce války, a pokud budete mít chuŤ změnit historii, nic vám bránit nebude. Midway, Tarawa, Guadalcanal, Iwo Jima, Okinawa a další, chybět zkrátka nebude žádná z podstatných bitev druhé světové války.

Jednou ze stížností k prvnímu dílu bylo, že hrdina Henry Walker začínal v doslova malých střetech a teprve ke konci hry se propracoval do gigantických bitev, což hodlají vývojáři tentokrát změnit, protože příběh tentokrát žádná postava vyprávět nebude.

Změn doznají i jednotky kamikaze, naložené výbušninami a schopné způsobit americkým lodím znatelnější zranění než v předchozí hře, samozřejmě pokud se vám podaří vymanévrovat mimo protiletadlová děla protivníka. Přibude také raketová Ohka, na bojiště vynesená pomalým a masivním bombardérem a posléze vypuštěna, aby se střemhlav vrhla do nepřátelské lodi.


Battlestations Pacific - kamikaze trailer

Počet jednotek ve hře se zvýší na sto, čili přibude celých dvacet nových, většinou na přání hráčské komunity. Mezi novinkami nebude chybět raketami vybavený letoun F4U Corsair na americké straně, v japonské armádě se čerstvě objeví třeba největší ponorka celé druhé světové války I-400.

Hra je tentokrát designovaná přímo pro Xbox360 a high-endová PC, což vývojářům dle vlastních slov dává víc prostoru pro vylepšení grafiky, která dozná změn ve všech možných ohledech, od osvětlení a kouřových efektů po viditelný podmořský život pod hladinou. A mimochodem, všechna letadla již budete moci pilotovat při pohledu přímo z kokpitu.

Battlestations: Pacific vyjdou koncem roku pro PC a Xbox360 - více v oznámení.
zdroj: Gamespot

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.