zavřít

K podstatě zla v Incarnate

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Third-person akční adventura v moderním Chicagu si klade věčné otázky ohledně lidského zla. UPDATE

Největší trumf včera pozdě večer představené prostřednické firmy Radar Group v podobě FPS Prey 2 jsme pro vás odkryli s denním předstihem, mezi trojicí zmíněných her však figuruje také zbrusu nová third-person akční adventura Incarnate, kladoucí si otázku přímo metafyzickou: může zlo někdy zemřít?

    Reinkarnované duše největšího zla v historii lidstva se kumulují v moderním Chicagu a tajná organizace najímá Thomase Ludlowa, aby je postupně vypátral a ulovil. V průběhu své mise však Thomas zjišťuje víc o příčínach návratu zla a jejich spojení s blížícími se událostmi, zatímco pátrá po jednotlivých duších uprostřed rušného provozu na ulicích i v temných zákoutích.
Incarnate pro PC a X360 se nachází v rané fázi vývoje a ve spolupráci s Radar Group jej chystá zatím nejmenované studio, prostřednická firma však skrze spřátelené hollywoodské produkční studio Depth Entertainment již teď usiluje o zfilmování scénáře.

Update (19:30): Po dvou protiřečících si tiskových zprávách nakonec čerstvě znovuspuštěný web Radar Group jako cílovou platformu uvádí i PS3.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.