Jubilejní ročník Madden NFL 09
zdroj: tisková zpráva

Jubilejní ročník Madden NFL 09

29. 3. 2008 18:18 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Odměnou hráčům za 20 let věrnosti a 70+ milionů krabic bude propojení s bonusovou hrou na trenéra.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva Tento týden oznámený další ročník hlavní "dojné krávy" EA Sports (70+ milionů krabic) se objeví vedle standardní verze i ve sběratelské edici za 90 dolarů. Odměnou uvnitř bude NFL Head Coach 09, což je de facto samostatná hra, která vás přesune z nebezpečného trávníku do klidné pozice takticko-ekonomické. Bude však úzce propojena s Madden NFL 09 20th Anniversary ve smyslu přenášení vlastních sestav či taktik.

NFL Head Coach 09 vás postaví do role generálního manažera a trenéra zároveň (ve špičkových severoamerických sportovních organizacích nic neobvyklého), když dá nadšencům možnost podrobně sledovat konkurenci, organizovat přípravu hráčů, budovat vlatstní tým/dynastii atd. Výroční sběratelská edice bude zároveň obsahovat rozsáhlou knihovnu tematických videí.

První regulérní zápas Madden NFL 09, o němž zatím nejsou venku žádné detaily, bude v Severní Americe rozehrán 12. srpna tohoto roku. Evropské datum je zatím neznámé a pro vydavatele nejspíš nedůležité - vzhledem k nevelké oblibě amerického fotbalu na starém kontinentu se ostatně ani není čemu divit.

Hru vyvíjí opět zkušená floridská pobočka EA Tiburon. Standardní Madden NFL 09 vyjde na platformy PS3, PS2, PSP, X360, Wii a NDS, sběratelská edice pak jen na PS3 a X360. Osobní počítače tisková zpráva zcela přehlíží, zřejmě bude letos PC verze vynechána. Homepage ještě zeje prázdnotou, více o předešlých ročnících série Madden v našem archivu.

zdroj: PR

jester

Nejnovější články