zavřít

Jowood ohlásil vývoj The Guild 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na podzim roku 2002 spatřila světlo světa velmi pěkná středověká simulace života s názvem Europa 1400: The Guild.

Společnost Jowood, která tento titul tehdy doprovázela do obchodu, nyní oznámila, že spolu s vývojáři z 4HeadStudios chystá její pokračování - The Guild 2. Stejně jako v původní hře, tak i v této na vašich počítačích znovu ožije 14. století. Ne však dříve, než v prvním čtvrtletí příštího roku.

Tisková zpráva uvádí, že se můžete těšit na hyper-realistický středověký svět, ve kterém budete jen vy sami rozhodovat o osudu své vlastní dynastie. Každý hráč si bude moci zvolit vlastní způsob hraní. Všechny dveře vám prý budou zcela otevřené, ať už se pustíte do nějakého řemesla, politiky či jiného podniku. V každém případě se stanete součástí historických a společenských událostí. The Guild 2 má být ve 3D.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.