zavřít

Jowood chystá novou FPS - The Mark

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Boj proti terorismu v 21. století, to je nová FPS The Mark.

zdroj: Archiv

Velmi stručně včera společnost Jowood představila tiskovou zprávou novou first-person střílečku pro PC - The Mark. Jejím tématem je pro dnešní dobu reálně aktuální hrozba terorismu a tedy boj proti němu. Hra má vyjít ještě letos na podzim. V naší galerii jsou k vidění první tři screenshoty.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

V The Mark se seznámíte se dvěma hrdiny - příslušníkem námořní pěchoty Spojených států, Stevem Fletcherem a prvotřídním žoldákem jménem Austin Hawke, kteří spojí své síly v boji proti mezinárodnímu záškodnictví. Tito dva chrabří chlapi stojí v poslední linii evropské obrany a jejích úkolem teď je zabránit tomu, aby se do Londýna dostala zásilka se smrtícím nukleárním obsahem a odvrátit tak potencionální hrozbu zabití stovek tisíců nevinných.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.