zavřít

Jedi Outcast: Kyle Katarn opět v akci

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zrušení Obi Wana pro PC mnoho hráčů dost naštvalo, přece jen, po vynikajících Dark Forces i Jedi Knightovi chtěli další 3D vynikající akci z prostředí hvězdných válek, a to mohl Obi Wan klidně být.

Nicméně užijí si jej bohužel pouze "konzoloví" hráči, PCčkáři si budou muset počkat na hru Jedi Outcast: Jedi Knight II. Ta bude přímým pokračováním Jedi Knighta, setkáme se tedy s hrdinou Kylem Katarnem, který se po kratičkém klidném období opět vydává do boje proti jakémusi neznámému zlu ohrožujícímu galaxii. Příběh zatím příliš známý není, nicméně pro 3D akci to nikdy nebylo zvlášť důležité :-). Jedi Outcast bude každopádně postaven na enginu Quake III Arena a vyvíjet jej bude pro LucasArts externě (ostatně jako snad všechny připravované hry, LucasArts nějak rezignovaly na vlastní vývoj) tým Raven Software. V Jedi Outcastu se podíváme na různá zajímavá místa známá ze Star Wars, například školu Jediů na Yavinu 4, Oblačného města apod. Nebudou chybět ani speciální triky, zahrnující tentokrát i zajímavé vrhání světelného meče jako bumerangu na cíl. Ve zprávě pro tisk se mluví o jaře příštího roku jako o datu vydání hry, ale jsme opravdu velmi skeptičtí...

Ondřej

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.