Je tu Everybody Golf pro všechny
zdroj: tisková zpráva

Je tu Everybody Golf pro všechny

1. 8. 2005 14:14 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Inu zase tak úplně pro všechny tohle sportování nebude, případný zájem je determinován skutečností, jaké že vlastníte konzole.

Ale jinak tvůrci tvrdí, že v případě Everybody's Golfu půjde o titul, v němž se snadno dostanete do hry, nicméně oblíbí si jej též hardcore hráči - má jít o jakýsi mix dobré arkádové zábavy s v některých ohledech realistickým pojetím golfu. Prý tak půjde o malou revoluci ve svém žánru. Verze pro PS2 nabízí 34 trochu legračních postaviček, 13 hřišť pro vyžití, mezi nimiž se nadějete i toho na mini-golf, tréninkový mód pro získání lepší formy např. pro multiplayer, v jehož rámci je pamatováno jednak na offline hrátky (1-4 hráči) a potom online, kde může participovat padesát virtuálních golfistů! A v neposledku tady je Tournament, kde zlepšujete svůj rank a získáváte finance pro eventuální nákup věcí v golfovém klubu.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Verze pro PSP má disponovat deseti novými postavami a pěti nosiči. Je přislíbeno šest nových hřišť a upravitelný vzhled vybraného golfisty stejně jako upgrade holí a míčků pro lepší a přesnější odpaly. Ani tady přirozeně nebude vynechán trénink a multiplayerová akvizice pro osm hráčů skrze WiFi. Možná nejzajímavějším faktem na tomhle povídání je ten, že už v září se obě verze objeví na našem trhu.
zdroj: GamePro

gamepro

Nejnovější články