Jaxe - přehlídka bojových stylů
zdroj: tisková zpráva

Jaxe - přehlídka bojových stylů

12. 11. 2003 11:11 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Magazín HomeLAN dnes zveřejnil rozhovor s vývojářským studiem FluidGames, tvůrci bojové hry The Rage, ohledně jejich nového projektu s názvem Jaxe.

Jak jsme se dozvěděli, hry se nedočkáme dříve než v roce 2005. Nicméně, grafický engine prý už obsahuje většinu vlastností, které Jaxe jako projekt vyžaduje a návrhy hry jsou už také ucelené. Dokonce prý už funguje editor postav a v současné době dochází k testování prvních modelů. Bohužel zatím nejsou k mdispozici žádné screenshoty.

Příběh Jaxe vás zavede do nedaleké budoucnosti. Slovo "Jaxe" se v této hře vyskytne v souvislostí s jakousi organizací pořádající souboje mezi bojovníky, kteří už nemají co ztratit. Tato utkání nemají probíhat pouze ve speciálních arénách, ale v celkem obyčejném prostředí každodenního života. Tvůrci vám nabídnou celkem 16 různých postav, z nichž 4 jsou ženy. Snaží se pokrýt všechny bojové styly, vč. boxu, tae kwon do, jeet kune do, thai-boxu, capoeira, savate, ad. Souboje proto nebudou probíhat pouze za pomoci zbraní, ale také široké škály bojových pohybů, což budete moci nejrůznějším způsobem kombinovat. Hra bude disponovat jak single-playerem, tak multiplayerm, přičemž byste měli mít na výběr z řady různých módů - tým vs. tým, bojovník vs. bojovník, atd. V multiplayeru budou moci být pořádány i turnaje.

zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články