zavřít

Jaxe - akce od tvůrců The Rage

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Za revoluční považují vývojáři ze studia Fluid Games, tvůrci akční mlátičky The Rage, svůj nový 3D projekt s názvem Jaxe.

Má jít o koktejl z toho nejlepšího ze strategie a akce, tzn. naprostou volnost pohybu kamery, širokou paletu zbraní a hlavně masivní podporu multiplayeru. Jaxe bude obsahovat dlouhou řadu herních módů, což má být také pojistka toho, že se ke hře budete neustále rádi vracet. V multiplayeru se bude moci v malých i velkých arénách utkat až se 16 hráči organizovanými do týmů nebo každý sám za sebe, možností bude mnoho. Aby každý věděl, jak si stojí, mají být zřízeny speciální oficiální stránky, kde vše bude průběžně uváděno. Fluid Games mají v plánu zřídit i několik vyhrazených serverů, na kterých by probíhaly turnaje. Každý hráč si navíc bude moci navrhnout svého vlastního hrdinu, a to s pomocí nástrojů, jaké používají sami tvůrci. Datum vydání Jaxe zatím nebylo uvedeno.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.