Jagged Alliance 2: Wildfire a Two Thrones
zdroj: tisková zpráva

Jagged Alliance 2: Wildfire a Two Thrones

4. 11. 2003 10:10 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Na oficiálních stránkách společnosti Strategy First byly odhaleny dva nové tituly.

news zdroj: tisková zpráva Jedním z nich je další pokračování série strategií Jagged Alliance vyvíjené týmem I-Deal Games Studios. Zatím ale vlastně není ještě příliš jasné, zda půjde přímo o pokračování nebo jen mod či datadisk. Celý název projektu je Jagged Alliance 2: Wildfire a jeho hráči se mohou těšit na mnoho novinek a změn. Například byla vylepšena většina herních struktur tak, aby byly podobnější skutečným. Všechna vojenská zařízení byla navíc obdařena lepší obrannou silou. Také bylo pozměněno 90% map.

Co se týče zbraní, všechny stávající byly znovu vyváženy a chybět nebudou ani nové kousky - USP, Uzi, UMP, MP5A3, Mini-30, HK33, G36, MP7, MSG90, AN-94, RPK, V-94, VAL, VSS. Kromě toho, zvuky a grafické modely zbraní byly nahrazeny novými. Větší důraz je nyní kladen také na pod-úkoly. Očekávat můžete i větší množství nepřátel a vylepšenou AI. Datum vydání JA2: Wildfire zatím nebylo specifikováno. Na stránkách výrobce už ale můžete najít pár obrázků v nízkém rozlišení.

Druhý titul pochází rovněž z rodiny strategií. Jmenuje se Two Thrones a zavede vás do období mezi lety 1337 a 1490, kdy veškerá moc patřila šlechtě a především pak církvi. Jde tedy o strategii historickou, ve které stanete přímo uprostřed tzv. "Války Růží". Na výběr proto budete mít ze tří frakcí - Francie, Anglie a Burgundsko. Vaším úkolem bude vést své království po politické, vojenské a ekonomické stránce. K dispozici budete mít také multiplayer až pro šest hráčů. Hra vzniká v dílnách společnosti Paradox Entertainment (tvůrci Europa Universalis) a o termínu jejího vydání zatím nebylo rozhodnuto. I z tohoto titulu můžete na oficiálních stránkách Strategy First najít několik screenshotů.

korgull

Nejnovější články