zavřít

Interaktivní drama Fahrenheit na E3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

E3 sice ještě oficiálně nezačala, ale jak jste si mohli všimnout, jako by se stalo.

Další hrou, která tam bude prezentována na stánku Atari, a ze které vám můžeme nabídnout nové screenshoty a E3 trailer, je hororová adventura Fahrenheit (někde Indigo Prophecy) vývojářského týmu Quantic Dream. Vydání tohoto titulu, který je označován za paranormální thriller, anebo interaktivní drama, je naplánováno na září. Těšit se mohou majitelé PC, PS2 a Xboxů.


Děj hry se odehrává v New Yorku. Příběh vypráví o sérii záhadných vražd. Záhadných v tom smyslu, že je páchají jinak zcela normální a slušní lidé. Jedním z těchto lidí-vrahů se stane i Lucas Kane. Dříve než bude dopaden policií, se mu pokusíte pomoci záhadné okolnosti, které ho vedly k tak hrůznému činu, vypátrat. V průběhu hry přitom vystřídáte několik rolí. Kromě Lucase samotného, si zahrajete i za jeho bratra Marcuse, detektiva v sukních Carlu Valenti a jejího parťáka Tylera Milese.

Podle preview na GameSpy i GameSpotu má Fahrenheit výtečnou atmosféru, unikátní herní systém a budí dojem, jako byste se stali součástí interaktivního filmu. Má zajímavé schéma, do kterého nepatří nic jako inventář, nějaká menu či tlačítka, apod. V určitých situacích, zejména bude-li se blížit nebezpečí, se obrazovka rozdělí a vy tak budete (podobně jako v seriálu 24) moci sledovat více věcí najednou. Především tak zjistíte, jaké nebezpečí a odkud se blíží. Veškerá vaše akce prý ovlivní celý průběh hraní. A nejen to, špatné rozhodnutí může mít za následek zhoršení mentální kondice hrdiny. To co vyvedete v roli Lucase, bude mít nějaký dopad i na vyšetřování Carly a Tylera. Hra bude mít několik konců. Její součástí budou rovněž akční scény.
zdroj: PR, GameSpyGameSpot1UP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.