zavřít

Informace o závodech TOCA Race Driver 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak už je vám delší dobu známo, Codemasters připravují závodní simulátor TOCA Race Driver 2 nejen pro Xbox, ale i pro PC.

Hra poběží na vlastním engine a má využívat úplně nový model chování vozidel, který prý bude mnohem věrohodněji odpovídat realitě než u minulého dílu. Příběh či spíše dějovou linii hry budete sledovat z pohledu první osoby a pochopitelně půjde opět o kariérový postup člena malého nezávislého závodního týmu, který se postupně dostane nejen z finanční krize, ale vyšplhá se až mezi předního jezdce Grand Prix, přičemž cestou ozkouší několik druhů motorových sportů.

V TOCA Race Driver 2 s podtitulem The Ultimate Racing Simulator na vás čeká 31 závodních soutěží jako třeba Open Wheel Grand Prix, Truck Racing, Open Wheel Oval Racing, Rally, Rallycross, Ice-Racing, Formula Ford, Classic Racing, Convertible Racing, Street Racing, GT Racing a tak dále. Celkově si během nich zajezdíte na téměř 60ti skutečných i vymyšlených tratích po celém světě, pro které bude k dispozici 35 modelů vozidel. Najdete mezi nimi třeba Ford GT, Aston Martin Vanquish, Jaguar XKR, Nissan Skyline nebo AMG-Mercedes CLK.

Jak jste si mohli přečíst výše, ve hře nebudou chybět ani závody trucků a tahačů, ve kterých vyzkoušíte třeba obří Ford 9000, pro náročnou off-road jízdu tu bude například Land Rover Bowler Wildcat, s Aston Martin V12 Vanquish si zajezdíte na ledu. Ve hře by se měla objevit samozřejmě celá řada povrchů, které budou nejen realisticky vypadat, ale mají i věrohodně ovlivňovat chování vozidel. Co se týče grafiky, dnes vám sice nové obrázky nenabídneme, tvůrci z Codemasters nás ale ujišťují, že některé objekty se budou skládat až z třikrát více polygonů než v prvním díle. Obě verze (pro PC i Xbox) by se neměly co do obsahu v ničem výrazně lišit a mají mít i podobné možnosti pro multiplayer. PC podoba TOCA Race Driver 2 bude hratelná přes službu GameSpy Arcade. Dřívější screenshoty najdete v galerii, hra samotná by se měla objevit v půlce příštího roku.

zdroj: C&VG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.