Informace o slovenské FPS SPECNAZ: Project Wolf
zdroj: tisková zpráva

Informace o slovenské FPS SPECNAZ: Project Wolf

21. 4. 2004 20:20 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Taktická střílečka SPECNAZ: Project Wolf vzniká již několik let v dílnách slovenského studia Byte Software.

Její téma se točí kolem ruských speciálních jednotek a už jen to prý dělá SPECNAZ originální - ve většině her, kde se totiž nějakým způsobem objevují Rusové nebo Rudá armáda, hrajeme většinou proti nim. V této hře to bude ale jiné. Hlavním hrdinou se stane příslušník SPECNAZ, který plní úkoly svých nadřízených. Kampaň bude rozdělena do 5ti částí, z nichž každá se má odehrávat v jiné oblasti (Irán, Jemen, Afghánistán, Uzbekistán a Myanmar nebo-li Barma). Celkově však půjde o to najít a získat zpět atomové bomby, které někdo ukradl během jejich transportu do Ruska.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Ve hře budete například ničit síť teroristické skupiny ABU NIDAL (především jejich tréninková střediska v Iránu), nebo spolupracovat s jednotkami Delta Force během protidrogových akcí na Barmě. V misích můžete dále očekávat různé úkoly jako je ničení objektů/věcí, eliminace nepřátel, zachraňování zajatců atd. Své vojenské povinnosti budete plnit ve dne i v noci, samozřejmostí se stanou různé zpestřující efekty počasí.

Co se týče zbraní, měly by být údajně co nejrealističtější, vývojáři však bohužel nemají k dispozici jejich skutečné modely. Zdrojem informací jsou jim tedy většinou odborné texty. Během hry budete moci ovládat vozidla i helikoptéry, plánuje se rovněž multiplayer, o kterém ale zatím nebyly uvolněny žádné detailnější informace. Hlavní devizou hry má být mimo jiné i snadné ovládání, ke kterému postačí několik kláves a myš. SPECNAZ vydá GMX Media pravděpodobně na podzim 2004.

zdroj: HomeLAN

kate

Nejnovější články