Informace o PC verzi akce kill.switch
zdroj: tisková zpráva

Informace o PC verzi akce kill.switch

28. 1. 2004 17:17 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Letos v březnu by měla světlo světa spatřit PC verze akční hry s názvem kill.switch (původně od Namca), kterou pro vás, podobně jako to bylo s PC verzí akce Death to Rights, připravují vývojáři ze studia Bitmap Brothers a evropský vydavatel LSP Games.

Podle zástupců vydavatelské společnosti jde o nový typ third-person akce, a to díky některým unikátním vlastnostem a funkcím, které obsahuje. Konkrétně mají namysli tzv. "Offensive Covert System" (speciální systém krytí využívající objekty v prostředí a terén) a "Blind Fire" (krycí střelba "naslepo").

Obrázek zdroj: tisková zpráva Pokud už nyní ve ale vás vře podezření, že půjde o pouhý port konzolové verze, která se už prodává, měli byste vědět, že právě proto byla podle rozhovoru na HomeLANu kvůli PC verzi vybrána společnost Bitmap Brothers, známá jako tvůrce některých originálních titulů a tudíž i velmi zkušená proto, aby mohla vytvořit konverzi konzolové hry tak, aby nešlo o pouhý port, ale skutečnou adaptaci titulu. Jelikož jde ale o konverzi, bude PC verze kill.switch obsahovat totéž, co její konzolová sestřička, tedy stejný počet levelů, stejné prostředí atd.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Ovládání a hratelnost kill.switch má být optimalizována pro použití klávesnice a myši. V současnosti prý dochází k testování těchto ovládacích prvků, aby bylo dosaženo toho nejlepšího možného výsledku. Samozřejmě ale budete mít možnost v případě zájmu připojit k PC pad a hrát jako na konzoli. Díky možnostem PC se ale můžete těšit na lepší grafické provedení (nekompresované textury, atd.). Bude vám umožněno nastavit si rozlišení až na 1600x1200, případně více (podle grafické karty a monitoru). Potěšující informací je, že se plánuje demoverze hry. Očekávat ji prý můžete na přelomu března a dubna.

zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články