zavřít

Informace o P2 aneb Project Earth 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Polské vývojářské studio Lemon Interactive vydalo v loňském roce 3D vesmírnou RTS s názvem Project Earth: Starmageddon.

Když došlo k jistým organizačním změnám a Lemon Interactive formálně zaniklo, členové tohoto studia začali pracovat pod hlavičkou City Interactive a na základě nadšených reakcí spokojených fanoušků se rozhodli pustit do dalšího projektu tohoto žánru. P2, jak se nový titul pracovně jmenuje, bude mít velice komplikovaný příběh, který se tentokrát nebude točit okolo boje proti mimozemským rasám. To, oč v něm půjde, bude hon za odhalením pravdy, neboť se v roli kapitána korábu RNS Infensus aldebaranského královského loďstva a se skupinou nespravedlivě vyhoštěných, pokusíte dokázat, že jste si to vůbec nezasloužili. Tvůrci navíc dělají všechno proto, aby svět, který vám ve svém díle nabídnou, byl co nejbohatší a nejdetailnější, jak jen to bude možné.

K dispozici bude mít hráč pouze jenu hratelnou rasu. Misí však bude minimálně 20, plus několik přídavných, ve kterých si naberete kredity potřebné pro zakoupení lepší lodě nebo najmutí pilotů. Hra vám bude schopná nabídnout širokou škálu různých jednotek. V plánu je více než 70 lodí, přičemž většina z nich by měla být hratelná. Vrátíme-li se opět k misím, pak můžete očekávat několik se standardními cíly (konvoje, vesmírné bitvy, atd.), ale také několik s cíly úplně jinými (jakými tvůrci ještě neprozradili). Těšit se ale můžete i na pár misí s trochu netradičními úkoly, jako např. "jdi pro peníze", zachránit rukojmí, zajmi špióna, apod. Jedním ze základních záměrů vývojářů je vytvoření jednoduchého, snadno ovladatelného interface. Protože již mají zkušenosti z předchozího dílu, snaží se je prý dobře využít. P2 bude vedle plně přizpůsobitelného skirmishe obsahovat rovněž několik multiplayerových módů. Novinkou budou mise, v nichž se hráči nebudou pouze bít sami navzájem, ale každý z nich bude mít navíc pár úkolů, které bude třeba splnit.

P2 bude úplně jinou hrou, než byla její předchůdkyně. Vývojáři slibují i velký vizuální zážitek. V současné době již dokončili první hratelnou alfa verzi hry, takže předpokládají, že hotovi by měli být na Vánoce 2003.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.