zavřít

Informace o Delta Force BHD: Team Sabre

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O chystaném datadisku k Delta Force: Black Hawk Down s podtitulem Team Sabre jsme vás naposledy informovali v červenci, a to shodou okolností v souvislosti s jeho odložením.

Pár měsíců jsme o něm nic neslyšeli, až dnes vám přinášíme nové informace, které NovaLogic uvolnili spolu s oznámením doby vydání. Jak již víte, Team Sabre vás zavede do Kolumbie a do prostředí Perského zálivu, samozřejmostí se stanou nové zbraně i vozidla. V singleplayeru hra nabídne dvě kampaně, multiplayer se zase rozšíří o 30 dalších map. Bez povšimnutí jistě nelze přejít ani to, že si vybrané mise budete moci poprvé zahrát jako člen britských SAS.
Mezi zmiňované přidané zbraně se zařadí třeba H&K G3A3, H&K G36E nebo sniperka H&K PSG1. Z dopravních prostředků můžeme jmenovat nový vrtulník MH-53M PaveLow IV. Co se týče vašich úkolů, připravte se na ničení podzemního zařízení na výrobu drog a souběžnou záchranu vesničanů, držených coby rukojmí, nebo třeba na přepadení konvoje s chemickými zbraněmi. Součástí hry budou i nástroje pro tvůrce modů, její vydání můžete dle aktuální tiskové zprávy očekávat začátkem příštího roku.

zdroj: GamersHell

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.