zavřít

Informace a obrázky z Breed

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V blízké budoucnosti dovolil prudký rozvoj vesmírného cestování lidstvu opustit svoji rodnou Sluneční soustavu a vydat se kolonizovat nové světy.

V následujících stoletích se velké množství lidí přesunulo na několik obyvatelných planet v systému Besalius. Útok agresivní mimozemské rasy Breed přišel náhle. S velkým vypětím se ho podařilo odvrátit, ale většina obraných zařízení byla v troskách. Nezbývalo než požádat Zemi o pomoc. Ta jako odpověd okamžitě posílá velkou část svých USC (United Space Corps) útočných lodí, které pomohou překlopit pomyslnou misku vah na stranu kolonistů. Po dlouhých a urputných bojích je ale většina flotily v nepoužitelném stavu a tak jedinou lodí schopnou návratu na Zemi je USC Darwin. Tam ale teprve zjistí celou pravdu. Napadení kolonií byl pouze zastírací manévr pro masivní útok na Zemi. Takto dost depresivně začíná připravovaná real-time strategie Breed od vývojářů Brat Designs. Vaším úkolem samozřejmě bude osvobodit zotročené lidstvo a vyhnání krvežíznivých mimozemšťanů.


Několik videí z Breed se nachází na oficiálních stránkách hry zde.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.