zavřít

Info o Warhammer 40 000 MMO

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jaké by mělo být masivně multiplayerové RPG ze sci-fi světa od Games Workshop?

Přestože je vydání pořád vzdáleno ještě dobrých pár let, přinesl PC Gamer první detaily o masivně multiplayerovém RPG ze sci-fi světa Warhammer 40 000 licencovaného od Games Workshop. Asi je od THQ magazín dostal jako takový bonus k preview Dawn of War 2 (viz obálka s jeho motivem). Na jakých vlastnostech tedy chtějí vývojáři z Vigil Games, vedení veteránem z NCSoftu, svou onlinovku stavět?

  • Přítomny všechny rasy významné pro toto herní univerzum, z nichž každá bude samozřejmě mít vlastní nádech.
  • Bitvy ve větším měřítku než ty ve fantasy Warhammer Online od EA, přičemž PvP bude úplně jiné než Battlegrounds ve World of Warcraftu.
  • Sice to nebude druhé Planetside, ale důležitou roli sehraje propracovaný bojový systém se střílením, krytím a úhybnými manévry.
  • Možnost zformovat hráče do skupinek a do ekvivalentu guild.
  • Údajně nejlépe vypadající postavy ze všech onlinovek, ověšené různými zbraněmi a svitky (obrázky zatím nejsou).
  • Navštívíte města, chrámy cizáků, svatyně chaosu, pouště, tajuplné ruiny, pradávné struktury i otevřený vesmír.
zdroj: CVG, PCG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.