zavřít

Info o korejském MMORPG Athanasia

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není mnoho her původem z dalekého východu, které bychom u nás anebo na západě od nás příliš znali.

A přesto se zrovna nedá říct, že by se v oněch končinách nějak zahálelo. Zejména za poslední rok se investovala spousta energie a peněz do herního průmyslu především v Korei (např. Phantagram). Další takovou společností zabývající se high-techem je i Isonic Online Corp. čítající 47 lidí, kteří v současné době pracují na svém prvním projektu s názvem Athanasia, s nimž mají v úmyslu expandovat i na západ. V interview uveřejnénm na RPGVaultu jsme se dozvěděli i další informace, které Vám nyní stručně shrnu.

Isonic Online Corp. se tímto projektem poprvé začali zabývat někdy v roce 1999, ale doopravdy ho odstartovali až na konci roku 2000. Dnes je hra už v takové fázi, že se uvažuje o spuštění jejího betatestování letos v prosinci a na korejský trh se dostane v první čtvrtině příštího roku. Pro nás je podstatný především fakt, že mají tvůrci v plánu také anglickou verzi, na které začnou pracovat už na jaře. Ale o jakou hru vlastně jde? Athanasia je fantasy real-time 3D MMORPG pojímající tisíce online hráčů současně stavěná na enginu (vyvinutém přímo Isonic Online Corp.), který by měl hráčům poskytnou maximum volnosti aniž by utrpěla kvalita zobrazení a frame rate. Jak je u korejských her zvykem, i tato bude v jistém slova smyslu akčnější než nám známé západní tituly.


další nové obrázky

Jak si můžete všimnout na obrázcích, které jsme pro Vás připravili, vypadá to na velice slibnou záležitost, v niž si hráči užijí dosytosti neúprosných soubojů i kouzel. Pokud máte zájem navštívit oficiální stránky zasvěcené Athanasii, věřte, že si moc nepočtete, pokud nemáte znalosti korejského jazyka nebo přítele/přítelkyni korejské národnosti se znalostí češtiny ;) Povzbuzující je, že vzhledem k plánované anglické verzi hry se počítá i s variantou stránek v anglickém jazyce.
zdroj: RPGVault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.