zavřít

Imperium Galactica III: první informace

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Imperium Galactica III se bude od předcházejících dvou velmi úspěšných dílů trochu lišit - vydatavel CDV chce spíše než "SimCity ve vesmíru s trochou boje" zdůraznit právě bojovou složku hry.

Kolonie tak sice budete stavět, ale starat se budete hlavně nikoli o pohodlí zaměstnanců a obyvatel o systémy k upgradu lodí a zbraní. Hra přinese několik desítek misí, některé budou provázány přímo s příběhem, další nabídnou například po ukončení nové designy lodí či lepší vybavení. V IG 3 budou i "hrdinové" v podobě specialistů na určitou část armády - například "hrdina" stíhač znamená pro všechny vojáky pod jeho velením určitý bonus. IG 3 nabídne i formace; lodě srovnané do formací budou mít mnohdy i speciální schopnosti, například budou moci vytvořit silové pole okolo celé flotily. Hra nebude žádná rychloklikačka, protože realtimové souboje půjdou kdykoli zapauzovat, vydat rozkazy a libovolnou rychlostí opět pustit. Zatím nejsou bohužel k dispozici žádné obrázky ani informace, kdy se hra objeví.

Ondřej

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.