zavřít

Imperator - MMORPG od tvůrců Camelotu

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mythic Entertaiment známý jako tvůrce MMORPG Dark Age of Camelot se dnes nechal slyšet, že má v plánu další online projekt s krycím jménem Imperator.

Nový titul by Vás měl zavést do zcela alternativního světa, do dob budoucích, jež však nebyly nikdy poznamenány pádem římské říše. Pár jistých změn v historii takové jak ji známe, nebo alespoň takové, jakou nám ji ve škole tloukli do hlav, má za následek zcela nový směr, jímž se svět začal ubírat. Protože římská říše v Imperatorovi nikdy nepadla, mohla se v klidu vyvinout do tzv. Republiky Římské. Nepůjde však o republiku takových rozměrů, jaké si ještě dokážeme představit. Republika Římská se totiž za tisíce let uplatňování svého "Pax Romana" stala nadplanetárním uskupením. Její součástí jsou nyní nejrůznější planety oplývající každá jinými klimatickými podmínkami, faunou i flórou a v důsledku toho samozřejmě i kulturou. Hra samotná začíná v momentě, kdy se z vnitřku tohoto velkého celku vynořují nejrůznější hrozby, což narušuje stabilitu republiky a zároveň způsobuje, že je galaxie stále nebezpečnější.

Klasická římská historie tvůrce Imperatora ovlivnila natolik, že jí je hra přímo nasáknuta. I přesto, že lze toto dílo zařadit do sci-fi žánru. Více informací zatím není k dispozici. Bohužel se ještě neobjevil ani jeden obrázek.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.