zavřít

Immortal World - první české MMORPG

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sami autoři ho přirovnávají k World of Warcraft. + OBRÁZKY

Na brněnské akci Game Developers Session mělo dojít k odhalení Immortal Worlds a skutečně se tak i stalo, ale ve skutečnosti tohle první české MMORPG má své webové stránky už nějakou dobu. Hra je zamýšlená jako freeware projekt, financovaný z mikrotransakcí. Bude se odehrávat ve vlastním fantasy světě se čtveřicí ras: orky, lidmi, trpaslíky a elfy. Tvůrci samozřejmě hodlají klást důraz na vývoj a vzhled hráčovy postavy i obsáhlý systém craftování (= výroby) předmětů či zbraní. Nezapomenou ani na propracovanou a prý přímo knižní dějovou linku, ze které budou na každém kroku čnít bohaté počty questů. Na samotné přednášce byla hra nejčastěji přirovnávána k World of Warcraft a Lineage.


Každý ze serverů by měl unést tři až čtyři tisíce hráčů, jejich správa bude probíhat přes webové rozhraní a celé to poběží na Linuxu. Momentalně se píše základní scénář projektu, vyvíjí umělá inteligence NPC a monster, dodělává herní interface, svět, modely (interiéry, exteriéry). Některé prvky hry už vznikají vícejazyčně (čeština / angličtina).

Immortal World je ve vývoji pro PC a jeho autoři momentálně shání finanční příspěvky, které lze věnovat i posláním SMS zprávy. Termín dokončení je prý těžké nyní přesně určit, ale první testování hry mělo proběhnout velice úspěšně - více na oficiálním webu.
zdroj: homepage

levis

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.