zavřít

Immortal World - první české MMORPG

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sami autoři ho přirovnávají k World of Warcraft. + OBRÁZKY

Na brněnské akci Game Developers Session mělo dojít k odhalení Immortal Worlds a skutečně se tak i stalo, ale ve skutečnosti tohle první české MMORPG má své webové stránky už nějakou dobu. Hra je zamýšlená jako freeware projekt, financovaný z mikrotransakcí. Bude se odehrávat ve vlastním fantasy světě se čtveřicí ras: orky, lidmi, trpaslíky a elfy. Tvůrci samozřejmě hodlají klást důraz na vývoj a vzhled hráčovy postavy i obsáhlý systém craftování (= výroby) předmětů či zbraní. Nezapomenou ani na propracovanou a prý přímo knižní dějovou linku, ze které budou na každém kroku čnít bohaté počty questů. Na samotné přednášce byla hra nejčastěji přirovnávána k World of Warcraft a Lineage.


Každý ze serverů by měl unést tři až čtyři tisíce hráčů, jejich správa bude probíhat přes webové rozhraní a celé to poběží na Linuxu. Momentalně se píše základní scénář projektu, vyvíjí umělá inteligence NPC a monster, dodělává herní interface, svět, modely (interiéry, exteriéry). Některé prvky hry už vznikají vícejazyčně (čeština / angličtina).

Immortal World je ve vývoji pro PC a jeho autoři momentálně shání finanční příspěvky, které lze věnovat i posláním SMS zprávy. Termín dokončení je prý těžké nyní přesně určit, ale první testování hry mělo proběhnout velice úspěšně - více na oficiálním webu.
zdroj: homepage

levis

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.