zavřít

Ice Age 2: The Meltdown čili Doba Ledová 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Možná jste už slyšeli cosi o tom, že se i přes všechny ty ozónové díry a skleníkové efekty Země připravuje na další dobu ledovou.

Zatímco se však vědci snaží odhadnout, kdy bychom si měli začít pořizovat teplejší oblečení a pořádné kulichy, my víme, že Doba ledová dorazí už příští rok na jaře. Bude to Doba ledová číslo 2, resp. Ice Age 2: The Meltdown, hra podle stejnojmenného animovaného filmu společnosti 20th Century Fox, navazujícího na úspěšného předchůdce z roku 2002. Film má mít premiéru 31. března 2006. Hru připravuje společnost Vivendi Universal.
Co to tedy znamená? Například to, že to s kupením kožešin zatím ještě nemusíte příliš přehánět, a že si spíš máte pomalu začít připravovat PC, PS2, Xbox, GC, GBA či DS, podle toho, co doma máte po ruce. A ačkoliv jsme tuto zprávu začali slovy o nástupu nové doby ledové, Ice Age 2 naopak vypráví o tom, jak ta předchozí doba ledová končí. Viděli-li jste první film, určitě vám jeho hrdinové - mamut Manny, lenochod Sid, šavlozubý tygr Diego a prehistorický veveřák Scrat - přirostli k srdci a nyní se chystá jejich nové dobrodružství. Tentokrát se budou potýkat s problémem ohledně tání ledovců. Hrozí totiž, že voda z nich zaplaví údolí, kde žijí. Je proto třeba se pokusit včas všechny jeho obyvatele vystěhovat na bezpečné místo.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.