zavřít

<i>Vymodlené změny v BioShocku na PS3</i>

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Že by neinteraktivní vyprávění o báječném životě v Rapture před jeho zatopením a návštěva zoo?

Fanstránka PlayStationLifeStyle, o níž slyšíme prvně v životě, tvrdí, že se k ní donesly insiderské útržky o specifikách PS3 konverze BioShocku. Tedy to, co Take 2 slibují oficiálně oznámit v nejbližších týdnech. Oproti loňskému originálu se prý má verze pro konzoli od Sony lišit tímto:

  • Šestiminutové intro pojednávající o báječném životě v Rapture, než se vše pokazilo. Až teprve potom má následovat úvodní sekvence, kterou již známe.
  • Nový level (s dvěma novými druhy nepřátel), nejspíš ta zoologická zahrada, která musela být vyhozena z původní X360/PC verze kvůli nedostatku času.
  • Drobné úpravy některých jiných levelů.
  • Mírně vylepšená grafika, s méně doskakováním objektů (oproti X360... tam něco takového bylo?) a se zkrácenými loadovacími časy díky instalaci na harddisk.

tři oficiální obrázky z PS3 verze
  • Podpora Sixaxis pohybového senzoru.
  • Obsažení veškerého (placeného) přídavného obsahu rovnou do základní PS3 verze.
  • Podpora trofejí, které si pak vystavíte ve službě HOME.
Věřit nebo rychle pustit z hlavy? No, většinu těchto vlastností si dovede vymyslet každý trošku zasvěcenější příznivec hry nebo majitel PS3. Na druhou stranu, co jiného byste na místě vývojářů do takového portu dali, aby to pro tuto platformu dávalo nějaký smysl, i s vědomím, že máte omezené možnosti, když nelze konkurovat druhému dílu, který údajně má být prequelem?

Za termín PS3 verze BioShocku označují spekulace začátek listopadu - více v předešlém zpravodajství.
zdroj: PSLS

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.